- OSRAM

Цена
€3 36 / 6 57 лв
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
* - Стоката е в склад на официалния вносител на марката за България. Времето за доставка е обикновено от 1 до 3 работни дни. Възможно е към момента на завършване на поръчката, продукта да е вече изчерпан. В случай на изчерпана наличност ще се свържем с Вас
Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
Данни, подадени от официалния вносител за България.
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Тип осветление | Фар |
| Тип крушка | Халогенна |
| Мощност (W) | 55 W |
| Напрежение | 12V |
| Цвят на светлината | Бяла |
| Светлинен поток (lm) | 1500 lm |
| Цветна температура (K) | 3200 K |
| Цокъл | H7 |
| Степен на защита | Не |
| Експлоатационен живот (h) | 1500 h |
| Тип монтаж | PX26d |
| E-mark одобрение | Да |
| Тегло | 0.00кг |
OSRAM 64210 H7 55W 12V PX26d Халогенна Фарова Крушка
Подобрете осветлението на вашия автомобил с халогенната крушка OSRAM 64210 H7, която осигурява надеждна и ярка светлина за безопасно нощно шофиране. Произведена по OEM стандарти, тя гарантира перфектно прилягане и постоянна производителност.
Ключови Предимства
- Надеждна яркост — Осигурява ясна видимост на пътя, повишавайки безопасността при всякакви условия.
- Лесен монтаж — Plug-and-play дизайн със стандартен цокъл H7 (PX26d) за бърза смяна.
- Дълъг живот — Издръжливата конструкция предлага до 1500 часа работа, намалявайки честотата на замяна.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Тип | Халогенна |
| Цокъл | H7 (PX26d) |
| Мощност | 55 W |
| Напрежение | 12 V |
| Светлинен поток | 1500 lm |
| Живот | 1500 h |
| E-mark одобрение | Да |
Какво има в кутията
- 1 x OSRAM H7 Халогенна крушка
- Блистерна опаковка
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.






